Image video hosting by TinyPic

Aktualności

Juniorzy triumfują

• autor: admin, 2010-05-30 21:50

Nasi juniorzy dzisiaj o godz.11:00 podejmowali na boisku w  Rudziczce tamtejszy LZS. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Jacka Kubatka 4:6.

LZS Rudziczka - LZS DYTMARÓW 4:6 (1:4)

Skład: M.Bochenek (BR), Jakubiak, Gil (C), Barwieniec, S.Sokół, Flaka (M.Sokół '45), Marmoń, Żegleń, Minorowicz, Skrzypek (W.Bochenek '45), Bodurka (Gołębiowski '80)

Bramki: Bodurka x2, Jakubiak x2, Żegleń, W.Bochenek

Trener: Jacek Kubatek

Mecz w Rudziczce nie należał do najpiękniejszych. Wręcz przeciwnie. Murawa boiska była w opłakanym stanie, a silnie padający deszcz nie ułatwiał  gry zawodnikom obydwóch drużyn. Nasz zespół szybko objął prowadzenie za sprawą Bodurki. Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania, lecz chwilę później bramkę po ładnym strzale z 20 metrów zdobył Żegleń. Dytmarów Do końca meczu nie oddał już prowadzenia. W I części spotkania kolejną  bramkę  zdobył Bodurka, oraz po rzucie rożnym, strzałem głową na listę strzelców wpisał się Jakubiak. Do przerwy młodzi Dytmarowianie prowadzili 1:4. Po rozpoczęciu II połowy kolejne gole dołożyli Jakubiak, a wynik spotkania w końcówce ustalił W.Bochenek.

Naszym młodym zawodnikom należą się brawa za postawę i walkę w meczu z wyżej notowanym przeciwnikiem, który toczył się z trudnych warunkach pogodowych.

Nasi juniorzy obecnie zajmują 5 pozycje w tabeli z dorobkiem 10 punktów i bilansem bramkowym 21 - 34.

7. LZS Mieszkowice 7 0 7 - 48

Już w następną niedziele (6.06.2010r.) nasi  juniorzy zmierzą się na własnym stadionie z Rolnikiem Biedrzychowice. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!