LZS Dytmarów - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Treningi

Plan treningów:

Wtorek 19.00

Czwartek 19.00

 

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kalendarium

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

25

12-2018

wtorek

Kontakt

Image video hosting by TinyPic

 

Podokręg Prudnik

Składy Zarządu i Wydziałów  Podokręgu Opolskiego Związku Piłki Nożnej w Prudniku
kadencja 2008 – 2012


Kolegium Sędziów Podokręg Prudnik


Podokręg Piłki Nożnej w Prudniku

Adres:48-200 Prudnik ul. Parkowa 4  tel. 0774365976

Prezes: Renat Refcio, tel. 0 692125044,  4367030 - dom

Sekretarz: Alicja Ćwierz,  tel. 0 663102187,  0774367398 - dom

Adresy  klubów  Podokręgu  Opolskiego  Związku  Piłki  Nożnej  w  Prudniku

Lp.

Klub

Adres

1.

LKS POLONIA BIAŁA

48-210 Biała ul. Koraszewskiego 1

2.

LZS CHRZELICE

48-220 Chrzelice 165 (Norbert Ofiera)

3.

LZS CZYŻOWICE

48-200 Czyżowice 53 (Zygmunt Augustyn)

4.

LZS DĘBOWIEC

48-200 Prudnik ul. Chopina 9/1 (marek Kosiński)

5.

LZS DYTMARÓW

48-231 Dytmarów 95 (Edward Marmoń)

6.

LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE

48-250 Głogówek ul. Powstańców śl. 4/3 (Wilfryd Parchatka)

7.

KS FORTUNA GŁOGÓWEK

48-250 Głogówek ul. Damrota 6

8.

LZS PARTYZANT KAZIMIERZ

48-250 Kazimierz 6 (Franciszek Duś)

9.

LZS KOLNOWICE

48-210 Kolnowice 44 (Damian Tarnowski)

10.

LZS POLKON  KONRADÓW

48-340 Głuchołazy Konradowa 51 A

11.

LZS LUBRZA

48-231 Lubrza ul. Wolności 137  Józef Szaflarski

12.

LZS MIESZKOWICE

48-200 Mieszkowice 171 (Bolesław Suszczyński)

13.

LZS SUDETY MOSZCZANKA

48-340 Głuchołazy ul. Wieniawskiego 12 (Edmund Bar)

14.

LZS NIEMYSŁOWICE

48-200 Niemysłowice 99 (Adam Kogut)

15.

LZS OLBRACHCICE

48-210 Olbrachcice 49 (Joachim Grelich)

16.

LUKS POLONIA POGÓRZE

48-220 Łącznik Pogórze 162

17.

MKS MEBLE-POGOŃ PRUDNIK

48-200 Prudnik ul. Kolejowa 7

18.

MKS SPARTA PRUDNIK

48-200 Prudnik ul. Włoska 10

19.

LZS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE

48-250 Głogówek ul. Kolonialna 4 (Andrzej Wilisowski)

20.

LZS RZEPCE

48-250 Rzepce 18 (Krzysztof Bochen)

21.

LZS RUDZICZKA

48-200 Rudziczka 121 (Andrzej Zwolski)

22.

LZS GROM SZYBOWICE

40-200 Szybowice  57 (Andrzej Gajewski)

23.

LZS ŚCINAWA NYSKA

48-325 Ścinawa Mała ul. Niemodlińska 6 (Krzysztof Martyna)

24.

LZS TRZEBINA

48-200 Trzebina 196 (Grzegorz Remez)

25.

LZS ZAWADA

48-250 Zawada 1 F/4 (Zbigniew Wąs)


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS BodzanówLZS Dytmarów
LKS Bodzanów 3:0 LZS Dytmarów
2016-06-12, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LZS Kórnica - Nowy Dwór 3:7 Czarni Korfantów
Unia Głuchołazy (s) 7:1 LZS Partyzant Kazimierz
LZS Rolnik Lasocice (b) 0:10 LKS Polonia Biała
LZS Gryżów (b) 4:0 LUKS Mańkowice - Piątkowice
LKS Bodzanów 3:0 LZS Dytmarów
Sudety Moszczanka (b) 0:4 LZS Lubrza
LKS Rusocin (s) 3:3 KS Fortuna Głogówek (s)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 190
ogółem: 681 918

statystyki szczegółowe